• .

Z przyjemnością informujemy, że już niedługo odbędzie się egzamin na kartę rowerową dla uczniów klas 4-tych oraz dla tych, którzy nie zdołali jej uzyskać w poprzednim roku.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi szczegółami - link poniżej.

• DZIELNE LISKI

W sobotę 20 kwietnia nasze zuchy z 5 Gromady Zuchowej "Dzielne Liski" uczestniczyły w Złazie Gromad Zuchowych Chorągwi Podkarpackiej ZHP "Szlakiem legend, zabytków i sławnych ludzi" w Krośnie. Był to wspaniały czas, kiedy zuchy mogły spotkać się ze swoimi rówieśnikami z całego Podkarpacia. Wędrowaliśmy po mieście, zdobywając kolejne punkty na mapie i wykonując zadania, za które otrzymywaliśmy karty do przewodnika z którego można się dowiedzieć co warto zwiedzić w mieście szkła. Złaz wszystkim bardzo się podobał, mamy nadzieję że w przyszłym roku również weźmiemy w nim udział Czuj !!!

• Szkolny Konkurs Pięknego Czytania - wyniki

08.04.2024r. w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas 4 - 8. Uczniowie zaprezentowali wiersze Czesława Miłosza.

Uczestnicy zademonstrowali swoje umiejętności czytelnicze, recytatorskie i aktorskie, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wybór zwycięzców był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom.

• Świetlica

Nasza świetlica szkolna czynna jest codziennie od godziny 6:15, zapewniając wsparcie dla Państwa i Waszych dzieci. Nasz priorytet to zapewnienie bezpiecznego i stymulującego środowiska, w którym dzieci mogą spędzać czas podczas oczekiwania na rozpoczęcie lekcji.

Nasi doświadczeni nauczyciele angażują dzieci w różnorodne aktywności, dostosowane do ich wieku i zainteresowań. Poza standardowymi zajęciami, dzieci są zachęcane do pracy twórczej, takiej jak rysowanie, malowanie, czy wykonywanie prac plastycznych. Wspieramy również ich rozwój intelektualny poprzez gry planszowe, zagadki logiczne oraz czytanie.

• Dni Otwarte w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Wysokiej

W dniu 5 kwietnia odbyły się Dni Otwartych w Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Wysokiej. Uczniowie klas ósmych naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w tym wydarzeniu, które miało na celu przedstawienie oferty edukacyjnej szkoły średniej oraz zachęcenie do kontynuowania nauki w tej placówce.Mieli możliwość zapoznania się z różnymi zawodami, takimi jak kucharz, cukiernik, kelner, pracownik recepcji itp. Organizowane były warsztaty praktyczne, podczas których uczniowie mogli samodzielnie spróbować swoich sił w wybranych zawodach.

Wtorek 23.04.2024

• Certyfikat "Lepsza Szkoła"