• REGULAMIN ICIM

BIBLIOTEKA SZKOLNA  ZAPRASZA  WSZYSTKICH  UCZNIOW, NAUCZYCIELI
          ORAZ  RODZICOW  DO KORZYSTANIA
          Z  INTERNETOWEGO  CENTRUM
          INFORMACJI  MULTIMEDIALEJ - (ICIM)

ICIM ZOSTAŁO CZĘŚCI0WO SFINANSOWANE
          ZE SRODKÓW
          EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

1. Opiekunem ICIM jest nauczyciel bibliotekarz.

2. Centrum służy uczniom jako źródło wiedzy i informacji.  Z Internetu można korzystać wyłącznie w
               celach edukacyjnych.

3. Centrum jest czynne w godzinach otwarcia biblioteki.

4. Przed przystąpieniem do pracy należy wpisać się do zeszytu korzystania z ICIM.

5. Przy jednym stanowisku może pracować tylko jedna osoba.

6. W przypadku dużej ilości chętnych czas pracy przy komputerze będzie ograniczony.

7. Wszelkie usterki, uszkodzenia i nieprawidłowości w działaniu sprzętu i systemu użytkownik   ma   obowiązek zgłosić nauczycielowi bibliotekarzowi bez podejmowania samowolnej próby    naprawy.

8. Podczas pracy przy stanowisku komputerowym należy zachować ciszę umożliwiającą         spokojną pracę innym użytkownikom biblioteki.

9. Urządzenie wielofunkcyjne może obsługiwać tylko i wyłącznie nauczyciel bibliotekarz.

10. Za szkody, wyrządzone w wyniku umyślnego działania, odpowiada użytkownik.

11. W ICIM obowiązuje zakaz picia napojów, spożywania posiłków oraz używania telefonów
                komórkowych.

12. Za nieprzestrzeganie regulaminu użytkownik może zostać pozbawiony prawa korzystania  z centrum na określony czas, wskazany przez nauczyciela.