Strona główna

    • Aktualności

          • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

            26 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. Obchody tego wyjątkowego dnia rozpoczęły się Mszą Świętą, podczas której społeczność szkolna dziękowała za miniony rok nauki, pracy i wspólnie spędzony czas.

            Po nabożeństwie wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły zgromadzili się w sali gimnastycznej. Zebranych serdecznie powitała Pani Dyrektor, która podsumowała mijający rok szkolny, gratulując uczniom ich osiągnięć oraz dziękując nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i współpracę.

          • Pożegnanie Absolwentów Szkoły Podstawowej – uroczysta akademia klas siódmych

            25 czerwca o godzinie 13:00 uczniowie klas 7a i 7b uroczyście pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki z klas ósmych. W szkolnej akademii uczestniczyli również rodzice naszych absolwentów, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

            Uczniowie klas siódmych przygotowali piękną część artystyczną, podczas której nie zabrakło wzruszających słów, piosenek, tańców oraz symbolicznych prezentów dla ósmoklasistów. Był to wyjątkowy moment pełen wspomnień, wdzięczności i życzeń powodzenia na dalszej drodze edukacji.

          • Przedstawienie Królewna Śnieżka w języku angielskim – klasa 5b

            W dniu 19 czerwca uczniowie klasy 5b zaprezentowali przedstawienie „Snow White” („Królewna Śnieżka”) w języku angielskim. W spektaklu wystąpiło 22 uczniów, którzy z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role. Młodzi aktorzy zachwycili publiczność ciekawą interpretacją znanej baśni, barwnymi kostiumami oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Każdy z uczestników miał swój udział w sukcesie przedstawienia, a wspólna praca zaowocowała niezwykle udanym występem. Publiczność nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami. Gratulujemy uczniom klasy 5b odwagi, talentu i zaangażowania oraz dziękujemy za przygotowanie pięknego spektaklu. To było wyjątkowe wydarzenie i doskonała okazja do nauki języka angielskiego poprzez zabawę i sztukę. Za przygotowanie i realizację przedstawienia odpowiedzialne były panie Agnieszka RodzeńAnna Mach. Serdeczne podziękowania dla Pań z Przedszkola

    • Partnerzy

      • Odnośnik: https://synergia.librus.pl/loguj
      • Odnośnik: https://www.ko.rzeszow.pl/
      • Odnośnik: http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/aktualnosci
      • Odnośnik: http://www.oke.krakow.pl/inf/
      • Odnośnik: https://gwo.pl/strony/2982/seo_link:lepsza-szkola
      • Odnośnik: https://sieciaki.pl/
      • Odnośnik: http://www.gminalancut.pl
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Laboratoria Przyszłości

    • Godziny dzwonków

      Piątek 26.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 757929
      • Certyfikat "Lepsza Szkoła"

  • Galeria zdjęć

    • brak danych