• .

• 29 luty to wyjątkowy dzień dla zuchów, ponieważ obchodzi on swoje imieniny. Z tej okazji nasza gromada zuchową "Dzielne Liski", wzięła udział w wyjątkowej zbiórce podczas której zuchy złożyły obietnicę. Emocji było sporo. Dziękujemy za zaproszenie druhnie Agnieszce i Anecie.

• .

• Dzień Języka Ojczystego w naszej szkole obchodzony był z wielkim rozmachem i entuzjazmem. Uczniowie uczestniczyli w różnorodnych aktywnościach promujących piękno i bogactwo naszego języka. Wspólnie celebrowaliśmy naszą kulturę językową, podkreślając jej wartość i znaczenie w naszym codziennym życiu. Dzieci aktywnie brały udział w konkursie dokończ przysłowia, demonstrując zaradność i kreatywność w wykorzystaniu naszych językowych skarbów. Dodatkowo, uczniowie stanęli również przed wyzwaniem przeczytania trudnych zdań w języku polskim, co nie tylko rozwijało ich umiejętności czytelnicze, ale także pokazywało ich determinację i zaangażowanie w promocję naszego ojczystego języka. Główny konkurs z języka ojczystego reprezentowali wybrani uczniowie z klas 4 do 7, co dowodziło, że młodzież angażuje się w kultywowanie i rozwijanie naszego wspólnego dziedzictwa językowego. To był dzień pełen inspiracji i dumy z naszej ojczystej mowy.

• Wyjazd na film "Cudowny chłopak. Biały ptak"

• Dnia 20 lutego 2024 r. uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych wybrali się na wycieczkę do kina Helios w Rzeszowie, aby obejrzeć film "Cudowny chłopak. Biały ptak". To wspaniała i wzruszająca opowieść o oddawaniu życia za drugiego człowieka, konfrontacji ze złem, przyjaźni, a przede wszystkim o przesłaniu miłości, które wciąż jest aktualne i szczególnie potrzebne w dzisiejszych czasach. Po seansie wszyscy udali się na kręgle, gdzie mieli okazję spędzić czas aktywnie i integracyjnie. Wyjazd odbył się w atmosferze radości i pozytywnych emocji, przyczyniając się do budowania więzi między uczniami oraz wspierając rozwój ich zainteresowań kulturalnych.

• WALENTYNKI

• Dzisiejsze Walentynki w naszej szkole były wyjątkowo urocze! Już na wejściu czuło się walentynkowy klimat - uczniowie przyjęli czerwony kolor jako główny motyw swoich strojów, dodając tym samym dodatkowego uroku temu dniu. Sale lekcyjne oraz korytarze były pięknie udekorowane czerwonymi sercami, a atmosfera w szkole była pełna entuzjazmu i radości. Wśród uczniów panowała wyjątkowa atmosfera, pełna serdecznych uśmiechów i życzliwości. Ponadto, uczniowie mieli okazję korzystać z poczty walentynkowej, dzięki czemu mogli wymieniać się życzeniami i wyrazami miłości. To był naprawdę wyjątkowy dzień, który przyniósł wiele radości wszystkim uczestnikom!

• DRODZY UCZNIOWIE WITAMY PO FERIACH

• Witamy Was serdecznie po wspaniałych feriach! Cieszymy się, że możemy znowu być razem i zaczynać nowy etap nauki. Mamy nadzieję, że mieliście czas pełen radości i odpoczynku. Dziś ruszamy razem w nowe przygody!